Фітнес Клуб «KISLOROD» — команда талановитих професіоналів, що створює кожному члену клубу атмосферу, яка виховує здоровий спосіб життя, підвищує впевненість у собі й налаштовує на особистий успіх. Ми підтримуємо високі стандарти освіти, відстежуємо всі сучасні тенденції та розробки, аналізуючи та впроваджуючи кращі.
Наш Клуб об’єднує людей, які прагнуть отримувати якісні послуги професійних тренерів.

Ми постійно розвиваємося, вивчаємо й освоюємо нові методики, які допомагають швидко досягати бажаних результатів. Наш спортклуб надає цілий комплекс послуг, які сприяють корекції фігури, мають лікувально-профілактичний характер.

KISLOROD поєднує в собі багатий вибір сучасних програм, високий рівень сервісу та уважне ставлення до клієнтів.

Перед Вами гостинно відкриваються двері прекрасно обладнаного для занять залу, з ексклюзивними оздоровчими системами клубу, груповими програмами та персональними тренуваннями

КВАЛІФІКАЦІЯ ТРЕНЕРІВ

ТРЕНЕР-ІНСТРУКТОР

чудово розбирається в техніці виконання вправ, здатний навчити цьому клієнта і виступати в якості надійного страхувального партнера Може дати рекомендації з тренувань, використовуючи базові схеми і методики.

ТРЕНЕР ПЕРСОНАЛЬНИЙ

відмінно розбирається в питаннях тренінгу, здатний адаптувати програму під клієнта і циклировать навантаження. Відповідальний за клієнта і його здоров’я, завжди страхує в кожному підході кожної вправи.

ТРЕНЕР-МАЙСТЕР

професійно розбирається у всіх питаннях тренінгу, та окрім створення персональних програм тренувань, дає рекомендації по харчуванню та застосування спортивних добавок. Працює на поставлений клієнтом результат і дає його, в розумні терміни, за умови дотримання рекомендацій. Здатний адаптувати тренінг для клієнтів з фізичними обмеженнями, розбирається в питаннях реабілітації після травм.

ТРЕНЕР-МЕТОДИСТ

вищий рівень, розбирається у всіх згаданих вище питаннях, працює з клієнтом на результат, при цьому навчаючи його всьому, що вони спільно роблять. Знайомий зі спортивною фармакологією, здатний підготувати клієнта до змагань. За підсумками роботи клієнт отримає бажану форму і буде здатний самостійно її підтримувати та покращувати.

ІНТЕР'ЄР НАШОГО ЗАЛУ

ВІДЕО